ideal IDM insan kaynakları uygulamalarında tanımlanan personel bilgilerini, Active Directory ve diğer uygulamalarınız ile senkronize eder.

Paketler

ideal IDM kolay anlaşılabilir ve ulaşılabilir fiyat politikasına sahiptir.

Active Sync

İnsan Kaynakları uygulamalarında yönetilen personel verilerinin, kurum veri merkezindeki Microsoft Active Directory sunucusu içinde tanımlanması, güncellenmesi ve silinmesi süreçlerini otomatik olarak gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.

Exchange Sync

Müşteri lokasyonunda çalışan Microsoft Exhange Server üzerinde belirlenmiş standart politikalar ve kurallar dahilinde kullanıcı posta kutusunun oluşturulması için tasarlanmıştır.

App Sync

Active Directory üzerinde tanımlanan kullanıcıların, Active Directory entegrasyonu olmayan kurumsal uygulamalar üzerinde de kullanıcı hesaplarının otomatik oluşturulması için tasarlanmıştır.

Kurumunuza özel fiyatlandırma bilgisi için

Eklentiler

ideal Password Reset

Son kullanıcıların Active Directory (AD) etki alanı parolalarını yardım masası desteği almadan, güvenli bir şekilde sıfırlamasını ve hesaplarının kilidini açmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Web tabanlı kullanıcı parola sıfırlama ve yönetim modülünden oluşur. Son kullanıcılara Self-servis şifre yönetim imkanı sunar. Kayıtlı Cep Telefonu numarası ile SMS doğrulama yöntemi için OTP cihazlarınıza entegrasyon imkanı sağlar.

idealform

Yeni kullanıcı tanımlama, kullanıcı bilgilerini güncelleme, yeni grup tanımlama, gruba kullanıcı atama, gruba dahil olma talebi, uygulama bazında yetki talep etme, rollere göre uygulama lisansları atama gibi kullanıcı isteklerinin web from üzerinden self servis yapılabilmesi için tasarlanmıştır.

Bize Ulaşın

Kimlik yönetimi konusunda merak ettikleriniz veya aklınıza takılanlar varsa cevaplamak için buradayız.

Mesaj Gönderin

İletişim formumuzu kullanarak bize bir mesaj gönderin.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam