ideal IDM insan kaynakları uygulamalarında tanımlanan personel bilgilerini, Active Directory ve diğer uygulamalarınız ile senkronize eder.

Uyumluluk & Denetim

Çalışanlarınızın kimlik yaşam döngüsünü, ideal IDM’in sunduğu governance özellikler ile şirket politikalarınız ve endüstri standartları ile uyumlu bir şekilde yönetin.

Doğru kişiye, doğru zaman aralığında, doğru yetkileri tanımlayın, KVKK ve bilgi güvenliği denetimlerine , ISO 27001/2 süreçlerine uyumluluğunuzu en yüksek seviyeye getirin.

ideal IDM’in governance özellikleri:

Kimlik Yönetimi Politikaları Oluşturun

İşletmenizin kimlik yönetimi politikalarını belirleyin ve gereksinimlerinize uygun özelleştirmeler yapın. Kullanıcı hesaplarına, erişim düzeylerine ve rollerine ilişkin kurallar tanımlayın.

Kullanıcı Rollerini ve Yetkilerini Yönetin

Kullanıcı rollerini tanımlayın ve bu rollerle ilişkilendirilen yetkileri belirleyin. Yetkilendirmeyi merkezi bir şekilde yönetin.

Otomatik Yetki Denetimi Yapın ve Onay Süreçlerini İzleyin

ideal IDM’in içindeki fark raporları ile kullanıcı yetkilerini denetleyin. Rol bazlı yetkiler arasındaki farkları tek bir raporda izleyin ve güvenlik açıklarını azaltın.

Risk Değerlendirmesi Yapın

Uyarı mekanizmaları kurarak yetkilendirme risklerini ve log’ları izleyin. Güvenlik açığı oluşturabilecek durumlar için hazırlıklı olun.

Denetleyin ve Uyumluluğu İzleyin

Şirket politikalarınıza ve endüstri standartlarına uyumluluk kriterlerinizi belirleyerek denetimlere hazır hale gelin.

ideal IDM uyumluluk için neler sağlıyor?

Kullanıcı kimlik ve yetki yönetimini BDDK, ISO 27001/2, NERC- CIP - CIS gibi endüstri standartlarına uygun şekilde nasıl yönetebileceğinizi öğrenmek üzere bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Kimlik yönetimi konusunda merak ettikleriniz veya aklınıza takılanlar varsa cevaplamak için buradayız.

Mesaj Gönderin

İletişim formumuzu kullanarak bize bir mesaj gönderin.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
ideal IDM insan kaynakları uygulamalarında tanımlanan personel bilgilerini, Active Directory ve diğer uygulamalarınız ile senkronize eder.

Size Özel İndirimler İçin Bize Ulaşın

ideal IDM'de size özel bir demo ve fiyatlandırma bilgisi için bizimle iletişime geçin.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam