ideal IDM insan kaynakları uygulamalarında tanımlanan personel bilgilerini, Active Directory ve diğer uygulamalarınız ile senkronize eder.


Türkiye perakendeciliğinin liderlerinden biri olan Migros, regülasyonlarla ve kalite standartları ile uyumlu raporlamaları ve self-servis şifre yönetimini ideal IDM ile yapıyor.

Türkiye’de perakendecilik sektöründe alanında lider kurumlardan birisi olan MİGROS TİCARET A.Ş.; teknoloji kullanımındaki öncülüğü ve yüksek müşteri memnuniyeti anlayışı ile güçlü ve köklü bir firmadır.

Yüksek sayıdaki çalışanlarının kullanıcı hesap, şifre ve yetkilerinin otomatik yönetimi için ideal IDM’i tercih eden Migros, proje ile kimliklendirme süreçlerinde merkezi bir yapı elde ederken, bilgi teknolojileri operasyonlarında da ciddi anlamda otomasyon artışı sağlandı.

Sistem ve Bulut Altyapılar Müdürü Sayın Murat ZOBU, ideal ile izlenebilir bir sistem sayesinde regülasyonlarla ve kalite standartları ile uyumlu raporlama altyapısı elde ettiklerini ve self-servis şifre yönetim yetenekleri sayesinde çalışanların kendi şifrelerini kolayca değiştirebildiklerini ve iş süreçlerinde hız kazandıklarını belirtiyor.

Önceki İçerik

ideal IDM Tanıtım Filmi

Sonraki İçerik

Kimlik Yönetim Yazılımının Faydaları

Bize Ulaşın

Kimlik yönetimi konusunda merak ettikleriniz veya aklınıza takılanlar varsa cevaplamak için buradayız.

Mesaj Gönderin

İletişim formumuzu kullanarak bize bir mesaj gönderin.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam