ideal IDM insan kaynakları uygulamalarında tanımlanan personel bilgilerini, Active Directory ve diğer uygulamalarınız ile senkronize eder.


Anadolu Hayat Emeklilik, çalışanların ve dış kaynakların kullanıcı kimliklerinin ve yetkilerinin dijital yönetimi gibi tüm kimlik yönetim süreçlerinde ideal IDM’i tercih ediyor.

Bir Türkiye İş Bankası A.Ş. iştiraki olan Anadolu Hayat Emeklilik, İstanbul’daki Genel Müdürlüğü, Türkiye’de çeşitli illerdeki bölge müdürlükleri, acentaları, direkt satış ekipleri, KKTC’deki şubesi, Türkiye İş Bankası’nın yaygın şube ağı ile hizmet veren ve sektörünün ilkerine imza atan bir şirkettir.

Bilgi Teknolojilerinin kullanımında da sektörüne öncülük eden Anadolu Hayat Emeklilik, çalışanların ve dış kaynakların kullanıcı kimliklerinin ve yetkilerinin dijital yönetimini sağlayan kimlik yönetim (IDM) çözümü için ideal IDM’i tercih etti.

İşe alma, pozisyon değiştirme ve işten ayrılma süreçlerinde kullanıcı hesaplarını otomatik oluşturma, anlık grup yönetimi ve yetkilendirme ihtiyaçlarını ideal IDM ile yönetme kararı alan Anadolu Hayat Emeklilik, ideal IDM ile öncelikle yönetimi kolay, özelleştirme ihtiyaçlarını karşılamada pratik ve yetenekli bir kimlik yönetim sistemine sahip olduklarını paylaşıyor. ideal IDM’i tercih ettikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Önceki İçerik

Çanakkale Otoyol ve Köprüsü Kimlik Yönetiminde ideal IDM’i Tercih Etti

Sonraki İçerik

LC Waikiki Kimlik Yönetiminde ideal IDM’i Tercih Etti

Bize Ulaşın

Kimlik yönetimi konusunda merak ettikleriniz veya aklınıza takılanlar varsa cevaplamak için buradayız.

Mesaj Gönderin

İletişim formumuzu kullanarak bize bir mesaj gönderin.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
ideal IDM insan kaynakları uygulamalarında tanımlanan personel bilgilerini, Active Directory ve diğer uygulamalarınız ile senkronize eder.

Size Özel İndirimler İçin Bize Ulaşın

ideal IDM'de size özel bir demo ve fiyatlandırma bilgisi için bizimle iletişime geçin.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam