ideal IDM insan kaynakları uygulamalarında tanımlanan personel bilgilerini, Active Directory ve diğer uygulamalarınız ile senkronize eder.


Çanakkale Otoyol A.Ş. çalışanları ideal Self-Servis Şifre Yönetim uygulamasının yetenekleri sayesinde parolalarını yardım masası desteği almadan, kolayca sıfırlayabiliyor, hesaplarının kilidini açabiliyor.

Çanakkale Boğazı’nı geçiş süresini altı dakikaya indirecek, hem bölgenin hem de ülkemizin ekonomisine önemli katkılar sağlayacak dev ölçekli bir ulaşım ve altyapı yatırım şirket’i Çanakkale Otoyol ve Köprüsü İnşaat Yatırım ve İşletme A.Ş. çalışanlarına da güvenli ve hızlı bilgi teknolojileri altyapıları sağlıyor.

ideal Self-Servis Şifre Yönetim uygulamasının yetenekleri ile proje çalışanları parolalarını yardım masası desteği almadan, kolayca sıfırlayabiliyor, hesaplarının kilidini açabiliyor.

Bilgi Teknolojileri Şefi Sayın Baver Çetiner proje sonrasında yardım masasına gelen çağrılarda kayda değer miktarda azalma olduğunu belirtirken, pratik bir şekilde şifre yönetimi yapabilmenin çalışan memnuniyetine de olumlu katkıları olduğunu paylaşıyor.

Önceki İçerik

Neden Dijital bir Kimlik Yönetimi Çözümü Kullanmalısınız?

Sonraki İçerik

Anadolu Hayat Emeklilik Kimlik Yönetiminde ideal IDM’i Tercih Etti

Bize Ulaşın

Kimlik yönetimi konusunda merak ettikleriniz veya aklınıza takılanlar varsa cevaplamak için buradayız.

Mesaj Gönderin

İletişim formumuzu kullanarak bize bir mesaj gönderin.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
ideal IDM insan kaynakları uygulamalarında tanımlanan personel bilgilerini, Active Directory ve diğer uygulamalarınız ile senkronize eder.

Size Özel İndirimler İçin Bize Ulaşın

ideal IDM'de size özel bir demo ve fiyatlandırma bilgisi için bizimle iletişime geçin.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam